Parę Słów

O Nas


Jesteśmy kreatywnym biurem projektowym, specjalizującym się w opracowywaniu projektów wnętrz oraz ich realizacji "Pod Klucz". Pracujemy w oparciu o innowacyjną, autorskią metodę - FOLLOW PERCEPTION, którą wspierają zasady harmonii, ładu oraz inspiracji.


Naszymi projektantami są wyselekcjonowani, młodzi, kreatywni ludzie, z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Z klientem indywidualnym współpracujemy głównie na rynku warszawskim, w relacjach B2B obsługujemy całą Polskę.

Nasze projekty powstają w oparciu o konkretne procedury, przez co ich realizacja jest terminowa i zaplanowana. Zapobiega to możliwości pominięcia któregoś z etapów oraz gwarantuje kompletność pod względem merytorycznym.

Jeśli szukasz projektanta wnętrz lub architekta, potrzebujesz usługi aranżacji lub poprostu pomocy w wykończeniu wnętrza - świetnie trafiłeś!

Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi produktami, materiałami i trendami.
W naszych projektach stosujemy jedynie sprawdzone materiały wykończeniowe i meble. Współpracujemy z dziesiątkami podwykonawców, specjalistów, rzemieślników oraz artystów.

Projektujemy i aranżujemy wnętrza w oparciu o każdy budżet. Potrafimy uzyskać świetne rezultaty nawet przy niewielkich nakładach pieniężnych. Tanio, nie musi znaczyć tandetnie. Naszym najważniejszym orężem jest wyobraźnia i znajomość rynku. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi materiałami, produktami i trendami.


Aby zadbać o jak najwyższą satysfakcję klientów, jesteśmy z nimi od momentu rozpoczęcia projektu, podczas wykonania, aż po końcową realizację i dekorację.

"Follow Perception"

Metoda stosowana podczas procesu projektowania. Ma ona na celu symulację odczuć percepcyjnych klienta, w projektowanym przez nas lokalu, w celu wzbudzenia pożądanych odczuć, np: bezpieczeństwa, przytulności, uporządkowania, lekkości, naturalności i t.p.

Metoda ta jest krokiem milowym w podejściu do kreowania przestrzeni dopasowanej do potrzeb i osobowości użytkownika.

To, jak Twój dom oddziaływuje na Ciebie, nie jest już zagadką! Dzięki naszej metodzie sprawimy, że pokochasz go, że będziesz się z nim identyfikował i gdziekolwiek byś nie był - zawsze będziesz o nim myślał ciepło.

Podczas tworzenia każdego projektu, naszym priorytetem jest zachowanie trzech zasad:


HARMONI - jest to szeroko rozumiane odczuwanie przestrzeni wywołujące w nas poczucie wewnętrznego spokoju, poukładania, wyważenia a co za tym idzie -bezpieczeństwa. Aby ją uzyskać, opieramy się na wiedzy setek lat doświadczeń przekazywanych przez wybitnych architektów, myślicieli, rzemieślników i artystów. To spuścizna ostatnich tysiącleci, ukształtowała w nas poszanowanie do estetyki, chęć dążenia do naturalności i potrzebę delektowania się prostotą. Pragniemy wykorzystywać tą spuściznę aby kreować przestrzeń życiową w sposób ukierunkowany, świadomy i zgodny z naturą.ŁADU - jest to stan, w którym wszystko ma swoje miejsce, w satysfakcjonującym nas zakresie i przy określonych możliwościach. Chodzi tu nie tylko o to, aby każdy potencjalny przedmiot, obecny lub przyszły, miał swoje miejsce, ale także każda znacząca czynność. Projekt powinien sprawić, aby niezależnie czy jesteś w salonie, kuchni, pokoju czy łazience, każda praca lub aktywność, była sprawnie obsłużona.INSPIRACJI - jest to przekaz, jakim nasz dom, się z nami codziennie dzieli. odbywać się on może za pomocą setek potencjalnych przedmiotów, takich jak: obraz, tapeta, grafika, zdjęcie, pamiątka, rekwizyt, antyk, rękodzieło, tkanina, itp. Szeroko rozumiane elementy inspiracji, stymulują nasz codzienny nastrój, ukierunkowując go na pożądane tory. Trzeba pamiętać, że te same elementy, ale zastosowane w niewłaściwy sposób, mogą działać na nas negatywnie. Mogą wywoływać euforię, optymizm, zapał ale również znużenie, apatię, senność lub ociężałość. Wiemy jak ogromny wpływ ma na nas przekaż świadomy i podświadomy naszego najbliższego otoczenia - teraz możemy to kontrolować!

Moje Wnętrze - Nowa Jakość Życia

Nie tworzymy surowych lub nie realnych do wykonania projektów.

My stwarzamy świeże i pozytywne środowisko do życia dla domowników, lub w przypadku firm, pracowników.

Aby zadbać o jak najwyższą satysfakcję klientów, jesteśmy z nimi od momentu rozpoczęcia projektu, podczas wykonania, aż po końcową dekorację.

Niezależnie czy projektujemy mieszkanie czy dom, czy aranżujemy hotel, biuro, bar czy restaurację, zawsze działamy z pasją, zaangażowaniem i zespołowym profesjonalizmem.

Przeprowadzamy ponadto stylizacje i metamorfozy wnętrz, szukamy ukrytego potęcjału.

Stworzony przez Nas projekt, może być dla Ciebie punktem zwrotnym w życiu. Wprowadzi do niego radość, optymizm
chęć zdobywania, lekkość i energiczność.

Już teraz zamów Wizytę Naszego Projektanta W Twoim Domu!


tel: 720-787-389

Koszt To Jedyne 149zł

*0zł w przypadku zakupu projektu.

(Dla Warszawy, Lublina, Chełma i Włodawy)

Nie Czekaj ! ! !

Już teraz zamów Wizytę Naszego Projektanta W Twoim Domu


720-787-389

Koszt To Jedyne 149zł

*0zł w przypadku zakupu projektu.

(Dla Warszawy, Lublina, Chełma i Włodawy)