logo

Projekty
Budowlane
Warszawa
Klientom chcącym stworzyć wymarzone miejsce do zamieszkania oferujemy projekty budowlane domów, nawiązujące zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego stylu. Projektujemy tak, aby budynek odzwierciedlał charakter oraz potrzeby jego właściciela. Zajmujemy się pełnym opracowaniem architektonicznym inwestycji, wraz z prowadzeniem spraw o charakterze formalno – prawnym.

Aby stworzyć projekt budowlany dopasowany do oczekiwań klienta, współpracę rozpoczynamy od etapu koncepcyjnego. Na podstawie ustaleń z inwestorem przygotowujemy propozycje układu budynku oraz jego wyglądu, które następnie omawiamy podczas osobistych spotkań. Dzięki temu określamy podstawy do stworzenia finalnego projektu budowlanego, który będzie objęty pozwoleniem na budowę.
Projekt architektoniczno – budowlany

Jak wspomnieliśmy, projekt architektoniczno – budowlany, jaki przygotowujemy dla klienta, jest kompletną dokumentacją, pozwalającą na uzyskanie pozwolenia na budowę. Obejmuje więc wszelkie niezbędne uzgodnienia, projekty instalacji wodnych, kanalizacyjnych, elektrycznych, wentylacyjnych czy przeciwpożarowych, sporządzone przez inżynierów, specjalizujących się w konkretnej branży.

Ogromną wagę przywiązujemy również do estetyki budynku, projektując ją w sposób zgodny z oczekiwaniami inwestora oraz wizją architekta, określoną na etapie koncepcyjnym. Wygląd domu dopasowujemy także do istniejących warunków gruntowych oraz regulacji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy, wydanych przez władze lokalne.
Projekt budowlany domu Warszawa

Kompleksowe usługi, jakie świadczymy, obejmują finalny projekt budowlany domu w Warszawie, a także kwestie formalne, związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Działając na mocy udzielonego pełnomocnictwa, reprezentujemy klientów przed właściwymi urzędami, aż do momentu otrzymania ostatecznej decyzji administracyjnej, pozwalającej na rozpoczęcie realizacji inwestycji.

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem nowych domów, ale także rozbudową, przebudową i modernizacją obiektów istniejących. W tej sytuacji prace adaptacyjne planujemy po wcześniejszej dokładnej inwentaryzacji budynku, obejmującej nie tylko powierzchnię poszczególnych kondygnacji, ale także układ pomieszczeń czy rozlokowanie instalacji teletechnicznych. Przebudowa pozwala stworzyć nowoczesny dom z budynku, którego bryła czy rozwiązania funkcjonalne nie spełniają oczekiwań właścicieli.

Wykonujemy analizy przestrzeni w oparciu o MPZP oraz warunki zabudowy – określamy, czy w danym miejscu można postawić dom. Sprawnie przeprowadzamy całą procedurę związaną z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń. Prowadzimy także nadzory autorskie.

Zapraszamy do kontaktu. Podczas pierwszego spotkania poznamy państwa preferencje w zakresie przyszłego domu, jego układu, wielkości czy wyglądu. Na tej podstawie przygotujemy atrakcyjną ofertę, obejmującą wstępną koncepcję oraz finalny projekt architektoniczno – budowlany.

Ceny już od

100 zł/m²

Już teraz zamów Wizytę Naszego Projektanta!


tel: 720-787-389

Koszt To Jedyne 149zł

*0zł w przypadku zakupu projektu.

(Dla Warszawy, Lublina, Chełma i Włodawy)

Nie Czekaj ! ! !

Już teraz zamów Wizytę Naszego Projektanta


720-787-389

Koszt To Jedyne 149zł

*0zł w przypadku zakupu projektu.

(Dla Warszawy, Lublina, Chełma i Włodawy)