logo

Studio projektowania wnętrz w Warszawie

Parę Słów

O Nas


Jesteśmy kreatywnym studiem projektowym, specjalizującym się w opracowywaniu projektów wnętrz oraz ich realizacji "Pod Klucz". W naszym studiu projektowym w Warszawie pracujemy w oparciu o innowacyjną, autorskią metodę - FOLLOW PERCEPTION, którą wspierają zasady harmonii, ładu oraz inspiracji.

Czytaj więcej...

W naszym studiu projektowania wnętrz w Warszawie naszymi projektantami są wyselekcjonowani, młodzi, kreatywni ludzie, z bogatym doświadczeniem zawodowym, o których talencie i umiejętnościach można się przekonać, zapoznając się z portfolio zamieszczonym na naszej stronie internetowej.
Działamy na terenie całej Polski, choć nasze studio projektowania wnętrz w Warszawie przyciąga wielu lokalnych klientów. Jeździmy do klientów, robimy pomiary i przeprowadzamy szczegółowe wywiady. Zawsze jesteśmy drobiazgowi i rzetelnie traktujemy każde indywidualne zlecenie.
Nasze projekty tworzone od podstaw w studiu projektowania wnętrz w Warszawie powstają w oparciu o konkretne procedury, przez co ich realizacja jest terminowa i zaplanowana. Zapobiega to możliwości pominięcia któregoś z etapów oraz gwarantuje kompletność pod względem merytorycznym.

Każdy projekt realizujemy w 5 krokach, a składają się na nie: pomiary, wywiad, koncepcja, projekt właściwy, tworzenie i przekazanie dokumentów. Z góry ustalony plan działania pomaga nam w sumiennej realizacji założeń i spełnieniu oczekiwań klienta w zakresie aranżacji.

Czytaj więcej...

Jeśli szukasz projektanta wnętrz lub architekta, potrzebujesz usługi aranżacji lub poprostu pomocy w wykończeniu wnętrza - świetnie trafiłeś!

Projektanci naszego studia projektowego w Warszawie są zawsze na bieżąco z najnowszymi produktami, materiałami i trendami, które z pasją śledzimy, jednak potrafimy także bawić się nimi w dowolny sposób, czerpiąc jedynie to, co pozwoli udoskonalić projekt dla klienta. Nasz zespół pracujący w studiu projektowym w Warszawie charakteryzuje się dużą odwagą aranżacyjną, a wieloletnie doświadczenie zapewnia nam swobodę podczas tworzenia projektu.


W naszych projektach stosujemy jedynie sprawdzone materiały wykończeniowe i meble. Współpracujemy z dziesiątkami podwykonawców, specjalistów, rzemieślników oraz artystów, starając się sprostać każdemu wyzwaniu. Chętnie podejmujemy się także pracy przy nieskonwencjonalizowanych projektach i trudnych do zaaranżowania przestrzeniach, ponieważ lubimy nowe wyzwania.


W naszym studiu projektowym w Warszawie projektujemy i aranżujemy wnętrza w oparciu o każdy budżet.
Potrafimy uzyskać świetne rezultaty nawet przy niewielkich nakładach pieniężnych. Tanio, nie musi znaczyć tandetnie. Naszym najważniejszym orężem jest wyobraźnia i znajomość rynku.

Czytaj więcej... Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi materiałami, produktami i trendami.
Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się, że ostateczny budżet przekracza ich możliwości finansowe, zawsze ustalamy tę kwestię już na początku i nie wykraczamy poza ustalenia bez wyraźnej zgody klienta.

Studio projektowania wnętrz - Warszawa

Aby zadbać o jak najwyższą satysfakcję klientów, jesteśmy z nimi od momentu rozpoczęcia projektu, podczas wykonania, aż po końcową realizację i dekorację, wspierając ich na każdym etapie powstawania projektu i oferując szereg innowacyjnych, kreatywnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz w naszym studiu projektowym w Warszawie.

"Follow Perception"

Metoda stosowana podczas procesu projektowania. Ma ona na celu symulację odczuć percepcyjnych klienta, w projektowanym przez nas lokalu, w celu wzbudzenia pożądanych odczuć, np: bezpieczeństwa, przytulności, uporządkowania, lekkości, naturalności i t.p.

Metoda ta jest krokiem milowym w podejściu do kreowania przestrzeni dopasowanej do potrzeb i osobowości użytkownika.

To, jak Twój dom oddziaływuje na Ciebie, nie jest już zagadką! Dzięki naszej metodzie sprawimy, że pokochasz go, że będziesz się z nim identyfikował i gdziekolwiek byś nie był - zawsze będziesz o nim myślał ciepło.

Podczas tworzenia każdego projektu, naszym priorytetem jest zachowanie trzech zasad:


HARMONI - jest to szeroko rozumiane odczuwanie przestrzeni wywołujące w nas poczucie wewnętrznego spokoju, poukładania, wyważenia a co za tym idzie -bezpieczeństwa. Aby ją uzyskać, opieramy się na wiedzy setek lat doświadczeń przekazywanych przez wybitnych architektów, myślicieli, rzemieślników i artystów. To spuścizna ostatnich tysiącleci, ukształtowała w nas poszanowanie do estetyki, chęć dążenia do naturalności i potrzebę delektowania się prostotą. Pragniemy wykorzystywać tą spuściznę aby kreować przestrzeń życiową w sposób ukierunkowany, świadomy i zgodny z naturą.ŁADU - jest to stan, w którym wszystko ma swoje miejsce, w satysfakcjonującym nas zakresie i przy określonych możliwościach. Chodzi tu nie tylko o to, aby każdy potencjalny przedmiot, obecny lub przyszły, miał swoje miejsce, ale także każda znacząca czynność. Projekt powinien sprawić, aby niezależnie czy jesteś w salonie, kuchni, pokoju czy łazience, każda praca lub aktywność, była sprawnie obsłużona.INSPIRACJI - jest to przekaz, jakim nasz dom, się z nami codziennie dzieli. odbywać się on może za pomocą setek potencjalnych przedmiotów, takich jak: obraz, tapeta, grafika, zdjęcie, pamiątka, rekwizyt, antyk, rękodzieło, tkanina, itp. Szeroko rozumiane elementy inspiracji, stymulują nasz codzienny nastrój, ukierunkowując go na pożądane tory. Trzeba pamiętać, że te same elementy, ale zastosowane w niewłaściwy sposób, mogą działać na nas negatywnie. Mogą wywoływać euforię, optymizm, zapał ale również znużenie, apatię, senność lub ociężałość. Wiemy jak ogromny wpływ ma na nas przekaż świadomy i podświadomy naszego najbliższego otoczenia - teraz możemy to kontrolować!

Moje Wnętrze - Nowa Jakość Życia

Nie tworzymy surowych lub nie realnych do wykonania projektów.

My stwarzamy świeże i pozytywne środowisko do życia dla domowników, lub w przypadku firm, pracowników.

Aby zadbać o jak najwyższą satysfakcję klientów, jesteśmy z nimi od momentu rozpoczęcia projektu, podczas wykonania, aż po końcową dekorację.

Niezależnie czy projektujemy mieszkanie czy dom, czy aranżujemy hotel, biuro, bar czy restaurację, zawsze działamy z pasją, zaangażowaniem i zespołowym profesjonalizmem.

Przeprowadzamy ponadto stylizacje i metamorfozy wnętrz, szukamy ukrytego potęcjału.

Stworzony przez Nas projekt, może być dla Ciebie punktem zwrotnym w życiu. Wprowadzi do niego radość, optymizm
chęć zdobywania, lekkość i energiczność.

Nazywam się Paweł – jestem głównym projektantem jak i założycielem Pracowni Projektowej „Moje Wnętrze”.
Z wykształcenia jestem architektem - w przeszłości zajmowałem się budowlaną stroną tej profesji, dało mi to cenne doświadczenie, bardzo przydatne przy projektowaniu tak budynków, jak i kształtowaniu samych wnętrz. Nigdy się nie poddaję, szczególnie gdy wszyscy rozkładają ręce, czuję wtedy dodatkową motywację by znaleźć wyjście z sytuacji – bo zawsze jakieś jest, choć nie zawsze od razu widoczne dla oczu. Tego właśnie uczę mój zespół - podejścia ważnego tak w pracy, jak i w życiu.


Czytaj więcej...

Życie nie raz kierowało mnie w różne strony świata, nie tylko po to, by poznać nowe miejsca na ziemi, ale głównie w pogoni za pracą. Bardzo cenię sobie tamte lata, ponieważ dzięki nim mam dzisiaj to o czym zawsze marzyłem – pracę, która jednocześnie jest moją największą pasją. Szczerze mówiąc czasami zapominam, że w ogóle pracuje, a biuro staje się niekiedy moim drugim domem.


Poznanie światowego rynku uświadomiło mi, że Polska jest cudownym krajem, choć w sferze kontaktów usługodawca – klient ma pewne braki, a przecież to usługobiorca jest głównym motorem finansowym. Trzeba go więc szanować i dopieszczać, by chciał korzystać z naszych usług. W związku z tym nasz plan działania jest bardzo dopracowany a przede wszystkim wygodny z możliwością dopasowania pod każdego klienta.


Nieodłącznym elementem każdego domu powinny być ład, radość i spełnienie, dlatego uważam, że kreowanie inspirującego wnętrza poprzez wyrozumiałe projektowanie, sprzyja pojawianiu się tych uczuć. Praca nad tworzeniem harmonijnego wnętrza nie kończy się na zaprojektowaniu samej przestrzeni – wymaga dużo więcej zaangażowania, bez którego projekt nigdy nie byłby kompletny. Wierzę, że doskonały projekt powinien być prawdziwie pozytywnym doświadczeniem zarówno dla klienta, jak i dla jego twórców.

Nazywam się Marta - jestem projektantką wnętrz promującą nowoczesną estetykę przestrzeni mieszkalnych.
Projektowanie wnętrz jest dla mnie sposobem na połączenie moich architektonicznych umiejętności z zainteresowaniami związanymi z designem oraz sztuką, dlatego nigdy nie miałam wątpliwości, że jest to ścieżka, którą chcę podążać.


Czytaj więcej...

Studia na kierunku architektury nauczyły mnie zarówno praktycznego podejścia do tworzenia przyjaznego otoczenia dla człowieka, jak i kreowania relacji przestrzennych, które pozytywnie na niego oddziałują. Dzięki tym studiom umiem docenić płynność i wspólne przenikanie się przestrzeni zewnętrznej z wewnętrzną, oraz mam praktyczne podejście do planowania funkcji w mieszkaniu.


Z zaangażowaniem traktuję każdy etap projektowania – od pierwszej rozmowy z klientem i wstępnego planowania przestrzeni, po szczegółowe dobieranie mebli czy opraw świetlnych. Cenię sobie przyjazny i integralny proces pracy z całym zespołem-z inwestorami, architektami, producentami, rzemieślnikami oraz wykonawcami. Wierzę, że dobry kontakt jest kluczem do każdego sukcesu.


W projektowaniu szczególnie cenię sobie dobór materiałów i kolorystyki. Staram się w pierwszej kolejności podkreślać strefowanie funkcji wydobywając najważniejsze elementy-pozwala to na zróżnicowanie przestrzeni i wykorzystanie jej do stworzenia oryginalnego, inspirującego wnętrza. Za każdym razem, gdy staram się zaplanować wygodne i piękne wnętrze, z ekscytacją odkrywam unikalne możliwości projektowania, które stanowią dla mnie codzienną motywację do działania.

Praca projektanta wnętrz jest dla mnie bardzo osobista i zawsze wkładam w nią całe swoje serce-niekiedy znalezienie właściwej mieszanki stylów do każdego nowego projektu staje się wręcz osobistym wyzwaniem, dlatego też czerpię wielką satysfakcję z tworzenia przestrzeni, która będzie prywatną częścią życia mojego klienta.


Zamów wizytę projektanta w swoim domu


720-787-389

Koszt wizyty - 0zł*

*promocja dla Warszawy- ograniczona czasowo

Oferta naszego biura skierowana jest dla klientów z Warszawy oraz całej Polski

©2017 Moje Wnętrze Paweł Pietrzak, ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, woj. Mazowieckie, NIP: 522-28-86-159
Napisz do nas: mojewnetrze.waw@gmail.com lub zadzwoń: 720-787-389.