Projekty
ogrodów,
tarasów, balkonów Warszawa


Co projektujemy?

Ogrody

od 2000

Balkony

od800

Tarasy

od1400

O tym, czy cena będzie wyższa niż przedstawiona powyżej, decyduje standard, rozmiar oraz poziom szczegółowości detali ogrodu. Wszystko to, jest omawiane na pierwszym spotkaniu.


Wiedząc, jak ogromne znaczenie ma właściwie zaaranżowana zieleń wokół budynku, proponujemy kompleksowe projekty ogrodów w Warszawie. Planujemy przestrzeń tak, aby każdy czuł się w niej komfortowo, tworząc miejsce do odpoczynku, aktywności sportowych czy podejmowania gości.

Każdy projekt jest odzwierciedleniem indywidualnych potrzeb inwestora, dlatego też niezwykle istotne jest poznanie jego oczekiwań pod względem estetyki ogrodu oraz jego przyszłego wykorzystania. Klientom posiadającym mieszkanie, którzy chcą stworzyć wyjątkowe miejsce do relaksu, proponujemy z kolei projektowanie balkonów w Warszawie.

Projektowanie ogrodu

Projektowanie ogrodu jest procesem kilkuetapowym. Jak wspomnieliśmy, współpracę rozpoczynamy zawsze od poznania oczekiwań klienta. Wówczas dokonujemy także pomiaru ogrodu oraz jego inwentaryzacji, aby funkcjonalnie i estetycznie zaplanować przestrzeń. Projekt obejmuje nie tylko aranżację zieleni, ale także lokalizację obiektów takich jak altany, zadaszenia czy ławki.

Kolejnym etapem, jaki składa się na kompleksowe projektowanie ogrodów, jest stworzenie schematów przestrzenno – funkcjonalnych. Spośród przedstawionych propozycji klient wybiera rozwiązanie, które w pełni odpowiada jego oczekiwaniem. W następnym kroku przygotowujemy szczegółowy projekt, przekazywany następnie inwestorowi. Na jego podstawie można rozpocząć realizację prac w ogrodzie.

Co wchodzi w skład naszego projektu:


Projekt tarasu i balkonu

Projekt tarasu to kolejna propozycja dla klientów, chcących estetycznie zaaranżować zieloną przestrzeń w domu lub w mieszkaniu. W tym przypadku najistotniejsze jest poznanie państwa oczekiwań pod względem estetyki i funkcjonalności przyszłego tarasu, a także weryfikacja możliwości technicznych budynku. Oprócz planowania tak zwanej przestrzeni użytkowej oferujemy również projekty zadaszenia tarasu, obejmujące obiekty jedno- i wielorodzinne.

Jeśli nie dysponują państwo ogrodem – zapraszamy do skorzystania z usługi, jaką jest projektowanie balkonów. Te niewielkie przestrzenie również mogą wyglądać estetycznie i pełnić funkcję zielonej enklawy, zlokalizowanej nawet w centrum hałaśliwego miasta. Projekty tarasów balkonowych dopasowujemy do budynku, dzięki czemu nawet kilkumetrowy balkon można zaaranżować tak, aby zmienić go w strefę, w której można odpocząć, ciesząc się pięknem otaczającej roślinności.

Zapraszamy do współpracy tych z państwa, którzy szukają pomysłu na estetycznie urządzony balkon, ogród czy taras drewniany. Projekt będzie wypadkową oczekiwań klienta oraz wizji naszych architektów, dzięki czemu wspólnie stworzymy idealną przestrzeń do odpoczynku i aktywności rodzinnych.

Dzięki nowemu ogrodowi odkryjesz na nowo piękno natury, a opieka nad nim
będzie jak kojąca terapia.

Jak wygląda proces sporządzania projektu?


Formularz Kontaktowy