logo

Architekci wnętrz w Warszawie Cennik
Warszawa


Każdy chciałby mieszkać w funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu, urządzonym w wysmakowanym stylu. Jednak, aby zrealizować to marzenie, trzeba zainwestować w usługi profesjonalnego architekta wnętrz.
Nasza firma tworzy projekty w bardzo atrakcyjnych cenach. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy pragną przebywać w eleganckich i estetycznych wnętrzach. Jesteśmy w stanie stworzyć projekt dla klientów, niemartwiących się o finanse, jak i dla osób, które chcą zaoszczędzić. Cena architekta wnętrz w Warszawie jest ustalana indywidualnie.

Architekt wnętrz Warszawa - cena

Może wydawać się, że w stolicy nie da się znaleźć taniego architekta. Czy to prawda? Absolutnie nie! Nasza firma tworzy projekty zarówno dla osób z większym, jak i mniejszym budżetem. Współpracujemy z klientami, którzy marzą o luksusowych wnętrzach, wypełnionych ekskluzywnymi materiałami, a także z osobami, dla których liczy się oszczędność. Część naszych klientów konkretnie określa, ile jest w stanie zapłacić za projekt. W takiej sytuacji dopasowujemy się do możliwości finansowych danej osoby i tworzymy nieco bardziej oszczędną wizualizację. Gdy klient informuje nas, jaka cena go interesuje, dostosowujemy materiały i dekoracje do jego możliwości. Dla osób, którym zależy na obniżeniu kosztów, nie wybieramy drogich marmurów, granitów i innych luksusowych surowców. Sięgamy wtedy po materiały, które przyciągają wzrok, a jednocześnie są tanie. Przez to zakres cen architekta w Warszawie jest dość szeroki. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt na każdą kieszeń!

Projektant wnętrz warszawa - ceny usług

Ceny wizualizacji wnętrz są zróżnicowane. Wykonujemy trzy rodzaje projektów:

  • koncepcyjne - 99 zł/m2,
  • kompleksowe - 149 zł/m2,
  • luksusowe - od 249 zł/m2.


Projekt koncepcyjny składa się z pomysłu sposobu zaaranżowania wnętrza. Wizualizację odpowiednio dobieramy do możliwości przestrzennych oraz indywidualnych potrzeb klientów. Uwzględniamy upodobania, preferencje i wymagania zleceniodawców. Projekty architektoniczne koncepcyjne zawierają propozycje wystroju sufitów, podłóg, ścian, mebli i oświetlenia.

Wybierając projekt kompleksowy, otrzymasz propozycję przebudowy ścian i modyfikacji instalacji. Ponadto doradzimy Ci w doborze drzwi i zaplanowaniu kształtu garderoby. Dodatkowo przygotujemy opisy wybranych lamp i urządzeń domowych. Otrzymasz od nas również pomysł na zaaranżowanie okien i parapetów oraz projekt jednego mebla na wymiar.

Projekty architektoniczne luksusowe zawierają szczegółowe opracowanie projektowe. Możemy przygotować dla Ciebie wizualizację indywidualnej zabudowy meblowej, a także zaproponować Ci meble pochodzące z różnych stron świata. Wszystkie projekty luksusowe zawierają opracowania obejmujące przebudowę multimediów, elementów konstrukcyjnych, sieci ciepłowniczej, hydrauliki i instalacji elektrycznej.

Już teraz zamów Wizytę Naszego Projektanta!


tel: 720-787-389

Koszt To Jedyne 149zł

*0zł w przypadku zakupu projektu.

(Dla Warszawy, Lublina, Chełma i Włodawy)

Nie Czekaj ! ! !

Już teraz zamów Wizytę Naszego Projektanta


720-787-389

Koszt To Jedyne 149zł

*0zł w przypadku zakupu projektu.

(Dla Warszawy, Lublina, Chełma i Włodawy)